Kiedy warto wykonać polerowanie reflektorów?
17 gru 2020

Kiedy warto wykonać polerowanie reflektorów?

Post by Redaktor

Polerowanie reflektorów Kraków nie jest tak popularną usługą, jak choćby wymiana oleju Kraków. Mimo tego właściciele starszych aut powinni zdecydować się na polerowanie reflektorów, kiedy klosz ulega zmatowieniu. Dzieje się tak na skutek działania szkodliwych czynników atmosferycznych i drobnych uszkodzeń mechanicznych, które mogą powstać podczas użytkowania pojazdu.

Polerowanie reflektorów – kiedy?

Polerowanie reflektorów Kraków warto przeprowadzić wówczas, kiedy klosz lampy jest widocznie zmatowiony – często pojawiają się na nim ryski, odpryski czy inne, niewielkie uszkodzenia, których nie można usunąć podczas zwykłego czyszczenia. Jest to zmora plastikowych kloszy lamp, które w nowszych modelach samochodów są standardem, zastępując wersje szklane. Wystarczy kilka lat, by lampy wyglądały mało efektownie, a do tego zmatowione klosze nie zapewniają dobrej widoczności – światła są wówczas o wiele słabsze, ograniczając widoczność kierowcy. Polerowanie reflektorów powinno być przeprowadzone także wtedy, kiedy klosz zamiast przeźroczystego staje się żółty lub barwy mlecznej.

Polerowanie reflektorów przez specjalistów

Polerowanie reflektorów warto zlecić profesjonalnej firmie, która odzyska dawny wygląd lamp samochodowych. Wykonywanie zabiegu na własną rękę może nie przynieść pożądanych efektów lub co gorsza, doprowadzi do większego zmatowienia kloszy. Regeneracja reflektorów może zostać przeprowadzona w jeden dzień i to w stosunkowo niskiej cenie, dlatego warto zdecydować się na taką usługę.

0 Comments

Leave a Comment